STC-MSG Server
STC-MSG Server 8-kanaal
Actor | EnOcean (868 MHz)
bidirektioneel, 8 kanalen, externe antenne met magnetische voet
| Toepassing/type | Actor |
|---|---|
| Doel | Ruimte klimaatbeheersing |
| Interface | EnOcean (868 MHz) |
| Op voorraad | LABEL_NO |
| Functies | regeling ventielaandrijvingen SAB |
| Configuratie | toetsen |
| Radiotechniek | EnOcean (IEC 14543-3-10) 868 MHz, 902 MHz, transmissievermogen <10 mW |
| Gegevensoverdracht | bidirektioneel, 8 kanalen, externe antenne met magnetische voet |
| Werkingsbereik temperatuur (°C) | 0..+50 |
| Werkingsbereiken Temperatuur (°C) | 0..+50 |
| Werkingsbereik vochtigheid | max. 85% RV zonder condensaat |
| Stroomvoorziening | 100..240 V ~ |
| Energieverbruik | 3,5 VA |
| Huisvesting | ABS |
| Kleur | lichtgrijs |
| Beschermingsklasse | IP20, volgens DIN EN 60529 |
| Montage | voorbereid voor TS35 railmontage (35x7,5 mm) volgens EN 60715 |
| Leveringsomvang | incl. externe ontvangende/zendantenne (2,5 m) met magnetische voet |
| Verpakkingslengte (mm) | 120 |
| Breedte van de verpakking (mm) | 100 |
| Verpakkingshoogte (mm) | 100 |
| Verpakking | vouwkarton |
| Apparaatlengte (mm) | 105 |
| Breedte van het apparaat (mm) | 90 |
| Hoogte van het apparaat (mm) | 60 |
| Gewicht (g) | 200 |
| Opmerkingen | per kanaal er kunnen 1 SAB + 1 ruimtebedienelement + 10 digitale ingangsmodules, schakelaars of aanwezigheidsmelders + 20 raamcontacten of raamgrepen worden ingeleerd, aanbevolen externe antenne magnetische folie om de radiodekking te verbeteren (zie toebehoren) |
| Gefahrgut | LABEL_NO |