STC-MSG Server
STC-MSG Server 8-channel
Aktüatör | EnOcean (868 MHz)
çift yönlü, 8 kanal, Manyetik tabana sahip harici anten
| Uygulama/Tür | Aktüatör |
|---|---|
| Amaç | Oda İklim Kontrolü |
| Arayüz | EnOcean (868 MHz) |
| Stoklarımızda | LABEL_NO |
| Fonksiyonlar/ işlevler | Valf aktüatörlerini kontrol etmek için SAB |
| Konfigürasyon/Yapılandırma | Butonlar |
| Radyo teknolojisi | Enocean (IEC 14543-3-10) 868 MHz, 902 MHz, İletim Gücü <10 MW |
| Veri iletimi | çift yönlü, 8 kanal, Manyetik tabana sahip harici anten |
| Çalışma sıcaklığı aralığı (°C) | 0..+50 |
| Çalışma sıcaklığı aralığı (°C) | 0..+50 |
| Çalışma nem aralığı | maks. % 85 RH Yoğuşmasız |
| Güç kaynağı | 100..240 V ~ |
| Güç tüketimi | 3,5 VA |
| Muhafaza | ABS |
| Renk | açık gri |
| Koruma (IP) | IP20, EN 60529'a göre |
| Montaj | EN 60715'e göre DIN rayı TS35 (35x7,5 mm) üzerine montaj için hazırlanmıştır |
| Teslimat içeriği | manyetik tabanlı harici alıcı/verici anten (2,5 m) dahil |
| Ambalaj uzunluğu (mm) | 120 |
| Ambalaj genişliği (mm) | 100 |
| Ambalaj yüksekliği (mm) | 100 |
| Ambalajlama | kutu ambalajı |
| Cihaz uzunluğu (mm) | 105 |
| Cihaz genişliği (mm) | 90 |
| Cihaz yüksekliği (mm) | 60 |
| Ağırlık (g) | 200 |
| Notlar | Kanal başına 1 SAB + 1 oda işletim ünitesi + 10 dijital giriş modülü, anahtarlar veya varlık dedektörleri + 20 pencere kontağı veya pencere kolu öğrenilebilir, telsiz kapsama alanını iyileştirmek için önerilen harici anten için manyetik anten plakası (aksesuarlara bakın) |
| Gefahrgut | LABEL_NO |