thevios 3
thevios 3 Occ Lum temp_rH RS485 Modbus
Czujniki sufitowe zur Pomiar wartości von temperatura, wilgotność, natężenie światła, ruch mit RS485 Modbus Schnittstelle.
| Zastosowanie/typu | Czujniki sufitowe |
|---|---|
| Grupa produktów | thevios 3 |
| Cel | Pomiar wartości |
| Elementy czujnika | temperatura, wilgotność, natężenie światła, ruch |
| Mierzone wielkości | temperatura, wilgotność względna, wilgotność bezwzględna, entalpia, punkt rosy, natężenie światła, ruch |
| Interfejs | RS485 Modbus |
| Na magazynie | LABEL_NO |
| Konfiguracja | uConfig |
| Interfejs sieciowy | RS485 Modbus |
| Zakres roboczy temperatury (°C) | 0..50 |
| Zakresy roboczy temperatura (°C) | 0..+50 |
| Sygnał wyjściowy temperatury | 0..+50 °C |
| Zakres roboczy temperatura obudowy (°C) | 0..+50 |
| Zakres roboczy wilgotność | maks. 95% rH bez kondensacji |
| Błąd pomiaru temperatury | ±0,5 K (typ. w 21 °C) |
| Zakres pomiarowy wilgotności | 0..100% rH bez kondensacji |
| Błąd pomiaru wilgotności | ±2% między 10..90% rH (typ. w temp. 21 °C) |
| Zakres pomiarowy światła | 0..1000 Lux |
| Błąd pomiaru światła | ±15 Lux, ±8% od zakresu pomiarowego |
| Zakres detekcji | kąt widzenia 96°, – przy wysokości montażu 2,7 m jest kolisty obszar wykrywania z Ø=6 m |
| Zasilanie | 24 V = (±10%) SELV |
| Obudowy | PC V0 |
| Kolor | czysta biel |
| Stopień ochrony | IP30, zgodnie z EN 60529 |
| Sposób montażu | podtynkowy lub z obudową do montażu natynkowego |
| Gefahrgut | LABEL_NO |