thevios 3
thevios 3 Occ Lum temp_rH RS485 Modbus
Plafond opnemer zur Meetwaarden von temperatuur, vocht, lichtsterkte, beweging mit RS485 Modbus Schnittstelle.
| Toepassing/type | Plafond opnemer |
|---|---|
| Productgroep | thevios 3 |
| Doel | Meetwaarden |
| Sensorelementen | temperatuur, vocht, lichtsterkte, beweging |
| Meetwaarden | temperatuur, relatieve vocht, absolute vochtigheid, enthalpie, dauwpunt, lichtsterkte, beweging |
| Interface | RS485 Modbus |
| Op voorraad | LABEL_NO |
| Configuratie | uConfig |
| Netwerktechnologie | RS485 Modbus |
| Werkingsbereik temperatuur (°C) | 0..50 |
| Werkingsbereiken Temperatuur (°C) | 0..+50 |
| Uitgangssignaal temperatuur | 0..+50 °C |
| Werkingsbereik temperatuur huisvesting (°C) | 0..+50 |
| Werkingsbereik vochtigheid | max. 95% RV zonder condensaat |
| Nauwkeurigheid temperatuur | ±0,5 K (typ. bij 21 °C) |
| Meetbereik vochtigheid | 0..100% rH niet condensé |
| Nauwkeurigheid vochtigheid | ±2% tussen 10..90% rH (type bij 21 °C) |
| Meetbereik verlichting | 0..1000 Lux |
| Nauwkeurigheid verlichting | ±15 Lux, ±8% van meetbereik |
| Dectectiebereik | openingshoek 96°, – bij een plafondhoogte van 2,7 m resulteert dit in een cirkelvormig detectiegebied met ongeveer Ø=6 m |
| Stroomvoorziening | 24 V = (±10%) SELV |
| Huisvesting | PC V0 |
| Kleur | zuiver wit |
| Beschermingsklasse | IP30, volgens DIN EN 60529 |
| Montage | plafondinbouw of met opbouwbehuizing |
| Gefahrgut | LABEL_NO |