thevios 3
thevios 3 Occ Lum temp_rH RS485 Modbus
Tavan sensörü zur Değerleri Ölçmek von Sıcaklık, nem, parlaklık, hareket mit RS485 Modbus Schnittstelle.
| Uygulama/Tür | Tavan sensörü |
|---|---|
| Ürün grubu | thevios 3 |
| Amaç | Değerleri Ölçmek |
| Sensor elements | Sıcaklık, nem, parlaklık, hareket |
| Ölçülmüş değerler | Sıcaklık, bağıl nem, mutlak nem, entalpi, çiy noktası, parlaklık, hareket |
| Arayüz | RS485 Modbus |
| Stoklarımızda | LABEL_NO |
| Konfigürasyon/Yapılandırma | uConfig |
| Ağ teknolojisi | RS485 Modbus |
| Çalışma sıcaklığı aralığı (°C) | 0..50 |
| Çalışma sıcaklığı aralığı (°C) | 0..+50 |
| Çıkış sinyal sıcaklığı | 0..+50 °C |
| Çalışma Aralığı Sıcaklık Muhafazası (°C) | 0..+50 |
| Çalışma nem aralığı | maks. % 95 RH Yoğuşmasız |
| Sıcaklık Doğruluğu | ± 0,5 K (21 ° C'de tip) |
| Nem Ölçme Aralığı | % 0..100 RH Yoğuşmasız |
| Nem Doğruluğu | % 10..90 RH arasında ±% 2 (21 ° C'de tip.) |
| Işık ölçüm aralığı | 0..1000 Lux |
| Işık doğruluğu | ±15 Lux, Ölçüm aralığının ±% 8'i |
| Algılama mesafesi | algılama aralığı, açı 96°, - 2,7 m kurulum yüksekliği ile dairesel algılama aralığı Ø=6 m olacaktır |
| Güç kaynağı | 24 V = (±%10) SELV |
| Muhafaza | PC V0 |
| Renk | saf beyaz |
| Koruma (IP) | IP30, EN 60529'a göre |
| Montaj | tavana gömme montaj veya yüzeye montaj için muhafaza ile |
| Gefahrgut | LABEL_NO |