SR65-3AI
SR65-3AI
Moduł I/O | EnOcean (868 MHz)
3x wejście analogowe, 0..10 V
| Zastosowanie/typu | Moduł I/O |
|---|---|
| Cel | Tłumaczenie interfejsu |
| Interfejs | EnOcean (868 MHz) |
| Na magazynie | LABEL_NO |
| Konfiguracja | za pomocą zworki |
| Wejście | 3x wejście analogowe, 0..10 V |
| Technologia radiowa | EnOcean (IEC 14543-3-10) 868 MHz, 902 MHz, moc przesyłowa <10 mW, telegram radiowy, EEP A5-3F-7F (4BS) |
| Transmisja danych | Czas alarmu: 100 sekund. (standard), heartbeat cykl = co 10 czas alarmu |
| Zakres roboczy temperatury (°C) | -25..+65 |
| Zakresy roboczy temperatura (°C) | -25..+65 |
| Zakres roboczy wilgotność | maks. 85% rH ma stałego skraplania |
| Zasilanie | 15..24 V = (±10%) SELV, 24 V ~ (±10%) SELV |
| Pobór prądu | typ. 0,2 W (24 V =), 0,4 VA (24 V ~) |
| Obudowy | PA6.6, ze śrubami szybkoblokującymi |
| Kolor | czysta biel, wieko transparentne |
| Stopień ochrony | IP65, zgodnie z EN 60529 |
| Podłączenie | przepust kablowy M16 na przewód Ø=8 mm, terminal złącz max. 1,5 mm² |
| Długość opakowania (mm) | 170 |
| Szerokość opakowania (mm) | 120 |
| Długość urządzenia (mm) | 78 |
| Szerokość urządzenia (mm) | 58 |
| Wysokość urządzenia (mm) | 46 |
| Waga (g) | 110 |
| Uwagi | Proszę zwrócić uwagę na naszą kartę 'Informacje EasySens® Radio' |
| Gefahrgut | LABEL_NO |