STC-KNX UP
STC-KNX UP
Bramka | EnOcean (868 MHz), KNX (TP)
dwukierunkowa, transmisja/odbiór kanałów: 8 (Rx) + 8 (Tx), antena wewnętrzna
| Zastosowanie/typu | Bramka |
|---|---|
| Cel | Tłumaczenie interfejsu |
| Interfejs | EnOcean (868 MHz), KNX (TP) |
| Na magazynie | LABEL_NO |
| Konfiguracja | BUS, ETS (KNX) |
| Interfejs sieciowy | KNX (TP1) |
| Technologia radiowa | EnOcean (IEC 14543-3-10) 868 MHz, moc przesyłowa <10 mW |
| Transmisja danych | dwukierunkowa, transmisja/odbiór kanałów, 8 (Rx) + 8 (Tx), antena wewnętrzna |
| Zakres roboczy temperatury (°C) | -5..+45 |
| Zakresy roboczy temperatura (°C) | -5..+45 |
| Zakres roboczy wilgotność | maks. 85% rH bez kondensacji |
| Zasilanie | zasilanie via BUS, 29 V = SELV |
| Pobór prądu | maks. 12 mA |
| Obudowy | ABS |
| Kolor | niebieski |
| Stopień ochrony | IP20, zgodnie z EN 60529 |
| Podłączenie | wyjmowany terminal przewodów, max. Ø=0,8 mm |
| Sposób montażu | instalacja w standardowej puszce podtynkowej EU (Ø=60 mm) |
| Długość opakowania (mm) | 90 |
| Szerokość opakowania (mm) | 90 |
| Wysokość opakowania (mm) | 35 |
| Opakowanie | składany karton |
| Długość urządzenia (mm) | 48 |
| Szerokość urządzenia (mm) | 40 |
| Wysokość urządzenia (mm) | 18 |
| Uwagi | baza danych produktów dla ETS4/5 (darmowy do pobrania), Certyfikat KNX |
| Gefahrgut | LABEL_NO |