STC-KNX UP
STC-KNX UP
Ağ Geçidi | EnOcean (868 MHz), KNX (TP)
çift yönlü, kanalların iletilmesi/alma: 8 (RX) + 8 (TX), Dahili anten
| Uygulama/Tür | Ağ Geçidi |
|---|---|
| Amaç | Ağ Geçiti |
| Arayüz | EnOcean (868 MHz), KNX (TP) |
| Stoklarımızda | LABEL_NO |
| Konfigürasyon/Yapılandırma | BUS, ETS (KNX) |
| Ağ teknolojisi | KNX (TP1) |
| Radyo teknolojisi | Enocean (IEC 14543-3-10) 868 MHz, İletim Gücü <10 MW |
| Veri iletimi | çift yönlü, kanalların iletilmesi/alma, 8 (RX) + 8 (TX), Dahili anten |
| Çalışma sıcaklığı aralığı (°C) | -5..+45 |
| Çalışma sıcaklığı aralığı (°C) | -5..+45 |
| Çalışma nem aralığı | maks. % 85 RH Yoğuşmasız |
| Güç kaynağı | BUS üzerinden besleme, 29 V = SELV |
| Güç tüketimi | maks. 12 MA |
| Muhafaza | ABS |
| Renk | mavi |
| Koruma (IP) | IP20, EN 60529'a göre |
| Bağlantı | Çıkarılabilir Bağlantı terminali, maks. Ø = 0,8 mm |
| Montaj | standart AB kutusuna sıva altı montaj (Ø=60 mm) |
| Ambalaj uzunluğu (mm) | 90 |
| Ambalaj genişliği (mm) | 90 |
| Ambalaj yüksekliği (mm) | 35 |
| Ambalajlama | kutu ambalajı |
| Cihaz uzunluğu (mm) | 48 |
| Cihaz genişliği (mm) | 40 |
| Cihaz yüksekliği (mm) | 18 |
| Notlar | ürün veritabanı (indirme yoluyla ücretsiz yazılım), KNX sertifikası |
| Gefahrgut | LABEL_NO |