TFRe
TFRe
Vorst thermostaat temperatuur | 2 draaiknoppen (Talarm en Xp)
Actieve, 0..10 V, Schakelcontact | IP20 volgens DIN EN 60529
| Toepassing/type | Vorst thermostaat |
|---|---|
| Doel | Meetwaarden |
| Sensorelementen | temperatuur |
| Meetwaarden | temperatuur |
| Interface | Actieve, 0..10 V, Schakelcontact |
| Op voorraad | LABEL_NO |
| Functies | regeling ventielaandrijvingen, geïntegreerde controller, geïntegreerde P-regelaar, vorstbescherming, alarm in geval van kabelbreuk of kortsluiting van de sensor, alarmsetpoint 0..+16 °C (schakelhysterese 0..+3 °K instelbaar) |
| Bedieningselementen | 2 draaiknoppen (Talarm en Xp) |
| Configuratie | DIP-schakelaars |
| Uitgang spanning | 0..10 V (gemeten temperatuurwaarde 0..+100 °C), 0..10 V (regelgrootte voor de aandrijving van het ventiel 0..+100%), max. belasting 10 mA |
| Uitgang schakelcontact | normaal open contact ventilator, potentiaalvrij, voor 250 V ~, belasting max. 6 A, normaal open contact alarm, potentiaalvrij, voor 30 V ~, belasting max. 1 A |
| Ingang | 1x ingang sensor PT1000 (standaard), NTC10K, Ni1000, Ni1000TK5000, 1x invoer voor externe regelaar voor het definiëren van het instelpunt, 1x ingang voor potentiaalvrij contact |
| Werkingsbereik temperatuur (°C) | -40..+70 |
| Werkingsbereiken Temperatuur (°C) | -40..+70 |
| Uitgangssignaal temperatuur | 0..+100 °C |
| Werkingsbereik vochtigheid | max. 85% RV zonder condensaat |
| Stroomvoorziening | 15..24 V = (±10%) SELV, 24 V ~ (±10%) SELV |
| Energieverbruik | max. 2 VA (24 V ~) |
| Huisvesting | ABS |
| Kleur | wit |
| Beschermingsklasse | IP20, volgens DIN EN 60529 |
| Aansluiting | afneembare insteekklem, max. 2,5 mm² |
| Montage | voorbereid voor TS35 railmontage (35x7,5 mm) volgens EN 60715 |
| Verpakkingslengte (mm) | 90 |
| Breedte van de verpakking (mm) | 90 |
| Verpakkingshoogte (mm) | 80 |
| Verpakking | vouwkarton |
| Apparaatlengte (mm) | 91 |
| Breedte van het apparaat (mm) | 53 |
| Hoogte van het apparaat (mm) | 60 |
| Gefahrgut | LABEL_NO |