SR65-DI
SR65-DI
I/O-module | EnOcean (868 MHz)
1x ingang voor potentiaalvrij contact, Contactweerstand max. 1000 Ω
| Toepassing/type | I/O-module |
|---|---|
| Doel | Interfacevertaling |
| Interface | EnOcean (868 MHz) |
| Op voorraad | LABEL_NO |
| Configuratie | airConfig |
| Ingang | 1x ingang voor potentiaalvrij contact, Contactweerstand max. 1000 Ω |
| Radiotechniek | EnOcean (IEC 14543-3-10) 868 MHz, 902 MHz, transmissievermogen <10 mW, standaard radiotelegram, EEP A5-30-01 (4BS), optioneel te configureren |
| Gegevensoverdracht | direct bij verandering van de toestand van de input, impulslevenscyclus: elke de 100 seconden, optioneel te configureren |
| Werkingsbereik temperatuur (°C) | -25..+65 |
| Werkingsbereiken Temperatuur (°C) | -25..+65 |
| Werkingsbereik vochtigheid | max. 85% rH zonder permanente condensatie |
| Stroomvoorziening | zonnecel, onderhoudsvrije interne superlaag, batterij LS14250 (3,6 V) |
| Huisvesting | PA6.6, met snelsluitschroeven |
| Kleur | zuiver wit, transparant deksel |
| Beschermingsklasse | IP65, volgens DIN EN 60529 |
| Aansluiting | kabelinvoer M16 voor kabels met Ø=8 mm, schroefklem, max. 1,5 mm² |
| Leveringsomvang | incl. batterij LS14250 (3,6 V) |
| Verpakkingslengte (mm) | 170 |
| Breedte van de verpakking (mm) | 120 |
| Apparaatlengte (mm) | 78 |
| Breedte van het apparaat (mm) | 58 |
| Hoogte van het apparaat (mm) | 46 |
| Gewicht (g) | 110 |
| Opmerkingen | gebruik de gratis software airConfig (download) een USB-stick, die in staat is om EnOcean-telegrammen te verzenden en te ontvangen, is vereist. Wij bieden een capabele stick met het airScan pakket (Productnr. 566704 voor 868 MHz), (zie toebehoren), Let op ons blad 'Informatie EasySens® Radio' |
| Gefahrgut | LABEL_YES |