WRF06
WRF06 TRV3 Gira E2 czysta biel matowy
Czujniki pomieszczeniowe temperatura | Aktywny, 0..10 V | 0..+50 °C
| Zastosowanie/typu | Czujniki pomieszczeniowe |
|---|---|
| Cel | Pomiar wartości |
| Elementy czujnika | temperatura |
| Mierzone wielkości | temperatura |
| Interfejs | Aktywny, 0..10 V |
| Na magazynie | LABEL_NO |
| Wyjściowe napięciowe | 0..10 V, min. obciążenie 5 kΩ |
| Zakres roboczy temperatury (°C) | 0..+50 |
| Zakresy roboczy temperatura (°C) | 0..+50 |
| Sygnał wyjściowy temperatury | skalowanie wyjścia analogowego, 0..+50 °C |
| Zakres roboczy wilgotność | maks. 85% rH bez kondensacji |
| Błąd pomiaru temperatury | ±1% od zakresu pomiarowego (typ. w 21 °C) |
| Zasilanie | 15..24 V = (±10%) SELV, 24 V ~ (±10%) SELV |
| Pobór prądu | typ. 0,4 W (24 V =), 0,8 VA (24 V ~) |
| Obudowy | PC, centralny dysk pokrętła wg wzornictwa producenta ramki |
| Kolor | czysta biel matowy |
| Stopień ochrony | IP20, zgodnie z EN 60529 |
| Podłączenie | terminal złącz maks. 1,5 mm², wejście kablowe z tyłu obudowy |
| Rodzaje ramek | Gira |
| Rodzaje przełączników Gira | E2 |
| Sposób montażu | instalacja w standardowej puszce podtynkowej EU (Ø=60 mm, min. 45 mm gł.) |
| Zawartość opakowania | zawiera ramkę |
| Długość opakowania (mm) | 90 |
| Szerokość opakowania (mm) | 90 |
| Wysokość opakowania (mm) | 38 |
| Opakowanie | składany karton |
| Długość urządzenia (mm) | 81 |
| Szerokość urządzenia (mm) | 81 |
| Wysokość urządzenia (mm) | 38 |
| Gefahrgut | LABEL_NO |