SRE-Repeater
SRE-Repeater MultiLevel interne antenne
Repeater | EnOcean (868 MHz)
bidirektioneel, ingebouwde antenne
| Toepassing/type | Repeater |
|---|---|
| Doel | Interfacevertaling |
| Interface | EnOcean (868 MHz) |
| Op voorraad | LABEL_NO |
| Functies | niveau-1, niveau-2, smart-bediening, regel gebaseerd, max. 10 regels |
| Configuratie | airConfig |
| Radiotechniek | EnOcean (IEC 14543-3-10) 868 MHz, 902 MHz, transmissievermogen <10 mW |
| Gegevensoverdracht | bidirektioneel, ingebouwde antenne |
| Werkingsbereik temperatuur (°C) | -20..+60 |
| Werkingsbereiken Temperatuur (°C) | -20..+60 |
| Werkingsbereik vochtigheid | max. 85% RV zonder condensaat |
| Stroomvoorziening | flex. 15..240 V =/~ |
| Energieverbruik | typ. 1 VA (15..240 V =/~) |
| Huisvesting | PA6.6, met snelsluitschroeven |
| Kleur | zuiver wit, transparant deksel PC |
| Beschermingsklasse | IP65, volgens DIN EN 60529 |
| Aansluiting | schroefklem, max. 1,5 mm² |
| Verpakkingslengte (mm) | 170 |
| Breedte van de verpakking (mm) | 120 |
| Apparaatlengte (mm) | 78 |
| Breedte van het apparaat (mm) | 58 |
| Hoogte van het apparaat (mm) | 46 |
| Gewicht (g) | 110 |
| Opmerkingen | gebruik de gratis software airConfig (download) een USB-stick, die in staat is om EnOcean-telegrammen te verzenden en te ontvangen, is vereist. Wij bieden een capabele stick met het airScan pakket (Productnr. 566704 voor 868 MHz) |
| Gefahrgut | LABEL_NO |