Filter
| Sensor elements | Sıcaklık, Işıma/radyasyon sıcaklığı, nem, parlaklık, hareket |
|---|---|
| Ölçülmüş değerler | Sıcaklık, bağıl nem, mutlak nem, entalpi, çiy noktası, parlaklık, hareket, Işıma/radyasyon sıcaklığı |
| Stoklarımızda | LABEL_NO |
| Konfigürasyon/Yapılandırma | uConfig, Web Arayüzü |
| Ağ teknolojisi | theGRID (RS485 Slave) |
| Çalışma sıcaklığı aralığı (°C) | 0..50 |
| Çalışma sıcaklığı aralığı (°C) | 0..+50 |
| Çıkış sinyal sıcaklığı | 0..+50 °C |
| Çalışma Aralığı Sıcaklık Muhafazası (°C) | 0..+50 |
| Çalışma nem aralığı | maks. % 95 RH Yoğuşmasız |
| Sıcaklık Doğruluğu | ± 0,5 K (21 ° C'de tip) |
| Nem Ölçme Aralığı | % 0..100 RH Yoğuşmasız |
| Nem Doğruluğu | % 10..90 RH arasında ±% 2 (21 ° C'de tip.) |
| Işık ölçüm aralığı | 0..1000 Lux |
| Işık doğruluğu | ±15 Lux, Ölçüm aralığının ±% 8'i |
| Algılama mesafesi | algılama aralığı, açı 96°, - 2,7 m kurulum yüksekliği ile dairesel algılama aralığı Ø=6 m olacaktır |
| Güç kaynağı | 24 V = (±%10) SELV |
| Muhafaza | PC V0 |
| Renk | saf beyaz |
| Koruma (IP) | IP30, EN 60529'a göre |
| Bağlantı | Çıkarılabilir Bağlantı terminali, maks. 1,5 mm² |
| Montaj | tavana gömme montaj veya yüzeye montaj için muhafaza ile |
| Gefahrgut | LABEL_NO |
| Vorschau | Name |
|---|---|
|
|
thevios_Sat_Datenblatt_de.pdf |
|
|
thevios_Sat_Datasheet_en.pdf |
|
|
thevios_Sat_Mont_de_en_all.pdf |
| Vorschau | Name |
|---|---|
|
|
uConfig_Setup_WIN.zip |
|
|
uConfig_Setup_MacOS.zip |
| Vorschau | Name |
|---|---|
|
|
thevios_3_weiss_Header.jpg |
| Vorschau | Name |
|---|---|
|
|
EU_Konformitätserklärung_thevios 3_xxx_RS485_Modbus.pdf |
Thermokon Sensortechnik GmbH
Platanenweg 1
35756 Mittenaar
+49 2778 6960-0
email@thermokon.de
Filter search results