WRF06
WRF06 CO2+VOC VV zuiver wit glanzend
Ruimtesensoren CO2, VOC | Actieve, 0..10 V | 0..+50 °C
0..2000 ppm NDIR (niet-verspreidend, infrarood)
| Toepassing/type | Ruimtesensoren |
|---|---|
| Doel | Meetwaarden |
| Sensorelementen | CO2, VOC |
| Meetwaarden | CO2, VOC, CO2/VOC-mix |
| Interface | Actieve, 0..10 V |
| Op voorraad | LABEL_NO |
| Sensor | NDIR (niet-verspreidend, infrarood) |
| Uitgang spanning | 2x 0..10 V, min. belasting 10 kΩ |
| Werkingsbereik temperatuur (°C) | 0..+50 |
| Werkingsbereiken Temperatuur (°C) | 0..+50 |
| Werkingsbereik vochtigheid | max. 85% RV zonder condensaat |
| Meetbereik CO2 | 0..2000 ppm |
| Nauwkeurigheid CO2 | ±50 ppm +3% van de gemeten waarde (type. bij 21 °C, 50% rH, 1015 hPa), zelfkalibratie tweekanaals |
| Meten van VOC (gemengd gas) | verwarmde metaaloxidehalfgeleider, zelfkalibratie |
| Stroomvoorziening | 15..24 V = (±10%) SELV, 24 V ~ (±10%) SELV |
| Energieverbruik | max. 1,6 W (24 V =), 3,9 VA (24 V ~) |
| Huisvesting | PC, middenschijf Thermokon (kader selecteerbar) |
| Kleur | zuiver wit glanzend |
| Beschermingsklasse | IP30, volgens DIN EN 60529 |
| Aansluiting | schroefklem, max. 1,5 mm², insteekbaar, kabelinvoer via achterste opening |
| Schakelbereiken | Berker, Busch-Jaeger, Feller, Gira, Jung, Merten, Peha, (geef het gewenste frame aan bij de bestelling) |
| Schakelbereik Berker | S.1, B.3 aluminium, B.7, B.7 glas, Q.1, Q.3, K.5 aluminium/roestvrij staal |
| Schakelbereik Busch-Jaeger | alpha nea®, Busch-axcent® met tussenkader, Busch-balance® SI, Busch-Duro 2000® SI, future® linear met tussenkader, impuls, Reflex SI, solo® met tussenkader |
| Schakelbereik Feller | EDIZIOdue, STANDARDdue |
| Schakelbereik Gira | E2, E3, Esprit, Event, Flächenschalter met tussenkader, Standard 55 |
| Schakelbereik Jung | A 500, A 550, A creation, A plus, AS 500, CD 500 met tussenkader, LS 990 met tussenkader |
| Schakelbereik Merten | 1-M, Antik met tussenkader, Artec met tussenkader, Artec roestvrij staal met tussenkader, Atelier-M, M-Plan, M-Pure, M-Smart |
| Schakelbereik Peha | Aura, Aura glas |
| Montage | ingebed in standaard EU inbouwdoos (Ø=60 mm, min. 45 mm diep) |
| Verpakkingslengte (mm) | 90 |
| Breedte van de verpakking (mm) | 90 |
| Verpakkingshoogte (mm) | 80 |
| Verpakking | vouwkarton |
| Apparaatlengte (mm) | 77 |
| Breedte van het apparaat (mm) | 77 |
| Hoogte van het apparaat (mm) | 38 |
| Gefahrgut | LABEL_NO |