thevios HUB
thevios HUB Occ Lum CO2+VOC temp_rH BACnet IP
Plafond opnemer zur Meetwaarden von temperatuur, vocht, CO2, VOC, lichtsterkte, beweging mit BACnet IP Schnittstelle.
| Toepassing/type | Plafond opnemer |
|---|---|
| Productgroep | thevios Grid |
| Doel | Meetwaarden |
| Sensorelementen | temperatuur, vocht, CO2, VOC, lichtsterkte, beweging |
| Meetwaarden | temperatuur, relatieve vocht, absolute vochtigheid, enthalpie, dauwpunt, CO2, VOC, CO2/VOC-mix, lichtsterkte, beweging, aanwezigheid |
| Interface | BACnet IP |
| Op voorraad | LABEL_NO |
| Configuratie | Webinterface |
| Netwerktechnologie | BACnet IP, theGRID (RS485 Master) |
| Werkingsbereik temperatuur (°C) | 0..50 |
| Werkingsbereiken Temperatuur (°C) | 0..+50 |
| Uitgangssignaal temperatuur | 0..+50 °C |
| Werkingsbereik vochtigheid | max. 90% RV zonder condensaat |
| Nauwkeurigheid temperatuur | ±0,5 K (typ. bij 21 °C) |
| Meetbereik vochtigheid | 0..100% rH niet condensé |
| Nauwkeurigheid vochtigheid | ±2% tussen 10..90% rH (type bij 21 °C) |
| Meetbereik CO2 | 0..2000 ppm, 0..5000 ppm, optioneel te configureren |
| Nauwkeurigheid CO2 | ±50 ppm +3% van de gemeten waarde (type. bij 21 °C, 50% rH, 1015 hPa) |
| Meten van VOC (gemengd gas) | verwarmde metaaloxidehalfgeleider |
| Meetbereik verlichting | 0..1000 Lux |
| Nauwkeurigheid verlichting | ±15 Lux, ±8% van meetbereik |
| Dectectiebereik | openingshoek 96°, – bij een plafondhoogte van 2,7 m resulteert dit in een cirkelvormig detectiegebied met ongeveer Ø=6 m |
| Stroomvoorziening | 24 V = (±10%) SELV, 24 V ~ (±10%) SELV |
| Toon | RGB-LED, met verkeerslichtfunctie, drempelwaarden instelbaar |
| Huisvesting | thevios 5, PC V0 |
| Kleur | zuiver wit |
| Beschermingsklasse | IP30, volgens DIN EN 60529 |
| Aansluiting | hendelklem, max. 1,5 mm², RJ45-contactdoos (8P8C) 10/100 MBit/s Ethernet |
| Montage | plafondinbouw of met opbouwbehuizing |
| Opmerkingen | Sensoren voor gemengde gassen detecteren vluchtige organische stoffen (VOC), zoals lichaamsgeuren, tabaksrook en uitstoot van materialen (meubels, tapijten, verf, lijm, enz.) |
| Gefahrgut | LABEL_NO |