LS02+ ext.
LS02+ ext LRW L5000
Lekkage detector | 2 detectorelektroden | kabel, PVC, 0,25 mm², 5 m | LoRaWAN® (868 MHz), Schakelcontact | IP65 volgens DIN EN 60529
| Toepassing/type | Lekkage detector |
|---|---|
| Doel | Meetwaarden |
| Sensorelementen | lekkage |
| Meetwaarden | lekkage |
| Interface | LoRaWAN® (868 MHz), Schakelcontact |
| Op voorraad | LABEL_NO |
| Configuratie | USEapp, LoRaWAN® Downlink |
| Sensor | 2 detectorelektroden |
| Uitgang schakelcontact | wisselcontact, 1 A weerstandsbelasting, max. 24 V, potentiaalvrij |
| Radiotechniek | LoRaWAN® (868 MHz) |
| Gegevensoverdracht | bidirektioneel |
| Werkingsbereik temperatuur (°C) | -20..+60 |
| Werkingsbereiken Temperatuur (°C) | -20..+60 |
| Werkingsbereik vochtigheid | max. 85% rH zonder permanente condensatie |
| Stroomvoorziening | 15..24 V = (±10%) SELV, 24 V ~ (±10%) SELV |
| Energieverbruik | typ. 0,8 W (24 V =), 1,5 VA (24 V ~) |
| Materiaal in contact met medium | roestvrij staal V4A (1.4401) |
| Huisvesting | USE-L, slagvaste en breukvaste behuizing met scharnierend deksel, PC |
| Kleur | zuiver wit, transparant deksel |
| Beschermingsklasse | IP65, volgens DIN EN 60529 |
| Aansluiting | afneembaare kabelinvoer flextherm M20 voor kabels met Ø=4,5..9 mm, afneembare insteekklem, max. 2,5 mm² |
| Aansluitkabel | kabel, PVC, 0,25 mm² |
| Lengte aansluitkabel (m) | 5 |
| Montage | niveaucompensatie door veercontacten |
| Leveringsomvang | incl. bevestigingsvoet behuizing USE-L zuiver wit, incl. montageset (schroeven en accessoires), incl. bevestigingsset deuvels en schroeven (2x per stuk) |
| Verpakking | vouwkarton |
| Gefahrgut | LABEL_NO |
Accessoires
Art-Nr.: 851077
12,30 EUR