FTK+
FTK+ 140 BAT LRW
Kanaal opnemer temperatuur, vocht
LoRaWAN® (868 MHz) | IP65 volgens DIN EN 60529
Sensorbuis, PA6, met roestvrijstalen filter, zwart, Ø=19,5 mm, 140 mm
| Toepassing/type | Kanaal opnemer |
|---|---|
| Doel | Meetwaarden |
| Sensorelementen | temperatuur, vocht |
| Meetwaarden | temperatuur, relatieve vocht |
| Interface | LoRaWAN® (868 MHz) |
| Op voorraad | LABEL_NO |
| Configuratie | App, uConfig, LoRaWAN® Downlink |
| Radiotechniek | LoRaWAN® (868 MHz) |
| Gegevensoverdracht | bidirektioneel |
| Werkingsbereik temperatuur (°C) | -20..+70 |
| Werkingsbereiken Temperatuur (°C) | -20..+70 |
| Werkingsbereik vochtigheid | max. 85% rH zonder permanente condensatie |
| Nauwkeurigheid temperatuur | ±0,4 K (typ. bij 21 °C) |
| Meetbereik vochtigheid | 0..100% rH niet condensé |
| Nauwkeurigheid vochtigheid | ±5% tussen 30..70% rH (type bij 21 °C) |
| Stroomvoorziening | batterij type AA (2x) |
| Materiaal in contact met medium | Sensorbuis, PA6, met roestvrijstalen filter, zwart, Ø=19,5 mm |
| Inbouwlengte (mm) | 140 |
| Huisvesting | USE-M, slagvaste en breukvaste behuizing met scharnierend deksel, PC |
| Kleur | zuiver wit |
| Beschermingsklasse | IP65, volgens DIN EN 60529 |
| Leveringsomvang | incl. montageflens, incl. montageset (schroeven en accessoires) |
| Opmerkingen | luchtsnelheid max. 12 m/s |
| Gefahrgut | LABEL_NO |