thevios HUB
thevios HUB Occ Lum CO2 temp_rH BACnet IP
Tavan sensörü zur Değerleri Ölçmek von Sıcaklık, nem, CO2, parlaklık, hareket mit BACnet IP Schnittstelle.
| Uygulama/Tür | Tavan sensörü |
|---|---|
| Ürün grubu | thevios Grid |
| Amaç | Değerleri Ölçmek |
| Sensor elements | Sıcaklık, nem, CO2, parlaklık, hareket |
| Ölçülmüş değerler | Sıcaklık, bağıl nem, mutlak nem, entalpi, çiy noktası, CO2, parlaklık, hareket |
| Arayüz | BACnet IP |
| Stoklarımızda | LABEL_NO |
| Konfigürasyon/Yapılandırma | Web Arayüzü |
| Ağ teknolojisi | BACnet IP, theGRID (RS485 Master) |
| Çalışma sıcaklığı aralığı (°C) | 0..50 |
| Çalışma sıcaklığı aralığı (°C) | 0..+50 |
| Çıkış sinyal sıcaklığı | 0..+50 °C |
| Çalışma nem aralığı | maks. % 90 RH Yoğuşmasız |
| Sıcaklık Doğruluğu | ± 0,5 K (21 ° C'de tip) |
| Nem Ölçme Aralığı | % 0..100 RH Yoğuşmasız |
| Nem Doğruluğu | % 10..90 RH arasında ±% 2 (21 ° C'de tip.) |
| CO2 ölçme aralığı | 0..2000 ppm, 0..5000 ppm, İsteğe bağlı olarak yapılandırılabilir |
| CO2 Doğruluğu | ± 50 ppm +ölçülen değerin% 3'ü (21 ° C'de,% 50 RH, 1015 hPa)) |
| Işık ölçüm aralığı | 0..1000 Lux |
| Işık doğruluğu | ±15 Lux, Ölçüm aralığının ±% 8'i |
| Algılama mesafesi | algılama aralığı, açı 96°, - 2,7 m kurulum yüksekliği ile dairesel algılama aralığı Ø=6 m olacaktır |
| Güç kaynağı | 24 V = (±%10) SELV, 24 V ~ (±%10) SELV |
| Görüntü / Görüntülemek | RGB LED, Trafik ışığı işlevi ile yapılandırılabilir eşik değerleri |
| Muhafaza | thevios 5, PC V0 |
| Renk | saf beyaz |
| Koruma (IP) | IP30, EN 60529'a göre |
| Bağlantı | kol kelepçesi, maks. 1,5 mm², RJ45 Soketi (8p8c) 10/100 Mbit/s Ethernet |
| Montaj | tavana gömme montaj veya yüzeye montaj için muhafaza ile |
| Notlar | Karışık gaz sensörleri, vücut kokuları, tütün dumanı ve malzemelerden (mobilya, halı, boya, yapıştırıcılar vb.) yayılan uçucu organik bileşikleri (VOC) algılar |
| Gefahrgut | LABEL_NO |