WRF07 INC
WRF07 INC FS5 temp_rH KNX EDIZIOdue white
Oda Ünitesi Sıcaklık, nem | KNX (TP), 0..5 V, 0..10 V, 4..20 mA, Anahtar Kontağı | Oda İklim Kontrolü, Değerleri Ölçmek
| Uygulama/Tür | Oda Ünitesi |
|---|---|
| Amaç | Oda İklim Kontrolü, Değerleri Ölçmek |
| Sensor elements | Sıcaklık, nem |
| Ölçülmüş değerler | Sıcaklık, bağıl nem, çiy noktası |
| Arayüz | KNX (TP), 0..5 V, 0..10 V, 4..20 mA, Anahtar Kontağı |
| Stoklarımızda | LABEL_NO |
| Fonksiyonlar/ işlevler | sıcaklık kontrolü, Fan kontrolü, varlık, night setback |
| Çalışma/Çalıştırma Fonksiyonları | sıcaklık noktası ayarı, Fan kademesi ayarı, Bekleme/Varlık Tespiti, Eko fonksiyonu, LED üzerinden durum geri bildirimi |
| Çalışma/Çalıştırma Elemanları | döner kodlayıcı/ayar noktası ayarı için buton/Eco fonksiyonu, Fan kademesi ayarı için düğme |
| Konfigürasyon/Yapılandırma | BUS, ETS (KNX) |
| Ağ teknolojisi | KNX (TP1) |
| Çalışma sıcaklığı aralığı (°C) | -10..+50 |
| Çalışma sıcaklığı aralığı (°C) | -10..+50 |
| Çıkış sinyal sıcaklığı | 0..+50 °C |
| Çalışma nem aralığı | maks. % 85 RH Yoğuşmasız |
| Sıcaklık Doğruluğu | ± 0,3 K (21 ° C'de tip) |
| Güç kaynağı | BUS üzerinden besleme, 29 V = SELV |
| Görüntü / Görüntülemek | Ayar noktası ayarını görüntülemek için 7 LED, Etiketleme {- [termometre] +}, Fan kademesinı gösteren 4 LED, Etiketleme {[Fan hızları] I III A}, Eco Mode işlevini görüntülemek için LED |
| Renk | beyaz |
| Koruma (IP) | IP30, EN 60529'a göre |
| Bağlantı | Çıkarılabilir Bağlantı terminali, maks. Ø = 0,8 mm, arka açıklıktan kablo girişi |
| Anahtarlama Aralıkları | Adam |
| Feller Anahtarlama Aralıkları | Ediziodue |
| Montaj | standart AB kutusuna sıva altı montaj (Ø=60 mm, derinlik min. 45 mm) |
| Teslimat içeriği | Çerçeve dahil |
| Ambalaj uzunluğu (mm) | 90 |
| Ambalaj genişliği (mm) | 90 |
| Ambalaj yüksekliği (mm) | 80 |
| Ambalajlama | kutu ambalajı |
| Cihaz uzunluğu (mm) | 81 |
| Cihaz genişliği (mm) | 81 |
| Cihaz yüksekliği (mm) | 53 |
| Notlar | KNX sertifikası: beklemede |
| Gefahrgut | LABEL_NO |