WRF06
WRF06 VOC temp VV EDIZIOdue white
Oda sensörü Sıcaklık, VOC | Aktif, 0..10 V | 0..+50 °C
| Uygulama/Tür | Oda sensörü |
|---|---|
| Amaç | Değerleri Ölçmek |
| Sensor elements | Sıcaklık, VOC |
| Ölçülmüş değerler | Sıcaklık, VOC |
| Arayüz | Aktif, 0..10 V |
| Stoklarımızda | LABEL_NO |
| Çıkış voltajı | 2x 0..10 V, Min. 10 kΩ yük |
| Çalışma sıcaklığı aralığı (°C) | 0..+50 |
| Çalışma sıcaklığı aralığı (°C) | 0..+50 |
| Çıkış sinyal sıcaklığı | Analog çıkış ölçeklendirme, 0..+50 °C |
| Çalışma nem aralığı | maks. % 85 RH Yoğuşmasız |
| Sıcaklık Doğruluğu | ± 0,5 K (21 ° C'de tip) |
| Güç kaynağı | 15..24 V = (±%10) SELV, 24 V ~ (±%10) SELV |
| Güç tüketimi | maks. 1,6 W (24 V =), 3,9 VA (24 V ~) |
| Muhafaza | PC, Merkezi Disk Thermokon (Çerçeve Seçilebilir) |
| Renk | beyaz |
| Koruma (IP) | IP30, EN 60529'a göre |
| Bağlantı | Terminal bloğu, maks. 1,5 mm², takılabilir, arka açıklıktan kablo girişi |
| Anahtarlama Aralıkları | Adam |
| Feller Anahtarlama Aralıkları | Ediziodue |
| Montaj | standart AB kutusuna sıva altı montaj (Ø=60 mm, derinlik min. 45 mm) |
| Teslimat içeriği | Çerçeve dahil |
| Ambalaj uzunluğu (mm) | 90 |
| Ambalaj genişliği (mm) | 90 |
| Ambalaj yüksekliği (mm) | 80 |
| Ambalajlama | kutu ambalajı |
| Cihaz uzunluğu (mm) | 88 |
| Cihaz genişliği (mm) | 88 |
| Cihaz yüksekliği (mm) | 38 |
| Gefahrgut | LABEL_NO |