WRF06 RC x
WRF06 RC TD AO2V LON Gira E2 pure white matt, LED green
Oda kontrolörü Sıcaklık | LON FT, 0..10 V | Oda İklim Kontrolü, Değerleri Ölçmek
| Uygulama/Tür | Oda kontrolörü |
|---|---|
| Amaç | Oda İklim Kontrolü, Değerleri Ölçmek |
| Sensor elements | Sıcaklık |
| Ölçülmüş değerler | Sıcaklık |
| Arayüz | LON FT, 0..10 V |
| Stoklarımızda | LABEL_NO |
| Fonksiyonlar/ işlevler | varlık |
| Çalışma/Çalıştırma Fonksiyonları | varlık tespiti, LED üzerinden durum geri bildirimi |
| Çalışma/Çalıştırma Elemanları | Buton (t) |
| Çıkış voltajı | 2x 0..10 V, Min. 10 kΩ yük, Isıtma + soğutma veya 6 yönlü kontrol valfini kontrol etmek için |
| Giriş | Anahtar kontağı için 2x giriş dijital |
| Ağ teknolojisi | LON FT (free topology) |
| Çalışma sıcaklığı aralığı (°C) | -35..+70 |
| Çalışma sıcaklığı aralığı (°C) | -35..+70 |
| Çalışma nem aralığı | maks. % 85 RH Yoğuşmasız |
| Sıcaklık Doğruluğu | ± 0,5 K (21 ° C'de tip) |
| Güç kaynağı | 24 V = (±%10) SELV, 24 V ~ (±%10) SELV |
| Güç tüketimi | tip. 0,9 W (24 V =), 1 VA (24 V ~) |
| Görüntü / Görüntülemek | Durum geri bildirimi için LED, Yeşil |
| Muhafaza | Üreticinin tasarımında merkezi disk |
| Renk | saf beyaz mat |
| Koruma (IP) | IP20, EN 60529'a göre |
| Bağlantı | Terminal bloğu, maks. 1,5 mm², takılabilir |
| Anahtarlama Aralıkları | Gira |
| Gira Anahtarlama Aralıkları | E2 |
| Montaj | standart AB kutusuna sıva altı montaj (Ø=60 mm, derinlik min. 45 mm) |
| Teslimat içeriği | Çerçeve dahil |
| Ambalaj uzunluğu (mm) | 90 |
| Ambalaj genişliği (mm) | 90 |
| Ambalaj yüksekliği (mm) | 80 |
| Ambalajlama | kutu ambalajı |
| Cihaz uzunluğu (mm) | 81 |
| Cihaz genişliği (mm) | 81 |
| Cihaz yüksekliği (mm) | 38 |
| Gefahrgut | LABEL_NO |