STC-MSG Server UP
STC-MSG Server UP 100..240 V
Aktüatör | EnOcean (868 MHz)
çift yönlü, Dahili anten
| Uygulama/Tür | Aktüatör |
|---|---|
| Amaç | Oda İklim Kontrolü |
| Arayüz | EnOcean (868 MHz) |
| Stoklarımızda | LABEL_NO |
| Fonksiyonlar/ işlevler | Valf aktüatörlerini kontrol etmek için SAB |
| Konfigürasyon/Yapılandırma | airConfig |
| Radyo teknolojisi | Enocean (IEC 14543-3-10) 868 MHz, 902 MHz, İletim Gücü <10 MW |
| Veri iletimi | çift yönlü, Dahili anten |
| Çalışma sıcaklığı aralığı (°C) | -20..+60 |
| Çalışma sıcaklığı aralığı (°C) | -20..+60 |
| Çalışma nem aralığı | maks. % 85 RH Yoğuşmasız |
| Güç kaynağı | 100..240 V ~ |
| Güç tüketimi | tip. 0,5 VA (230 V ~) |
| Muhafaza | ABS |
| Renk | kırmızı |
| Koruma (IP) | IP20, EN 60529'a göre |
| Bağlantı | Terminal bloğu, maks. 1,5 mm² |
| Montaj | standart AB kutusuna sıva altı montaj (Ø=60 mm, derinlik min. 45 mm) |
| Ambalaj uzunluğu (mm) | 90 |
| Ambalaj genişliği (mm) | 90 |
| Ambalaj yüksekliği (mm) | 35 |
| Ambalajlama | kutu ambalajı |
| Cihaz uzunluğu (mm) | 70 |
| Cihaz genişliği (mm) | 48 |
| Cihaz yüksekliği (mm) | 35 |
| Ağırlık (g) | 55 |
| Notlar | airConfig (indir) ücretsiz yazılımını kullanmak için EnOcean telegramlarını gönderebilen ve alabilen bir USB bellek gereklidir. EnOcean USB çubuğu (lisans dahil) airScan'e dahildir (868 MHz için ürün No. 566704), 5 SAB + 1 oda işletim ünitesi + 10 dijital giriş modülü + 20 pencere kontağı veya pencere kolu öğrenilebilir |
| Gefahrgut | LABEL_NO |